WLS28-2XUV365-570GSQ
DigiKeys produktnummer
2170-WLS28-2XUV365-570GSQ-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLS28-2XUV365-570GSQ
Beskrivning
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; WINDOW
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning Ultraviolett 22,44" (570,0mm) 12-30VDC Platt, transparent
Kategori
Egenskaper
Kaskadbar
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Höljesmaterial
Aluminium (Al)
Serie
Nominell livslängd
75,000 timmar
Förpackning
Box
Termineringstyp
Kontaktdon (M12)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Belysningsfärg
Ultraviolett
Ingångsskydd
IP65/IP67/IP69K - dammtät, vattenbeständig, vattentät
Längd
22,44" (570,0mm)
Linstyp
Platt, transparent
Profil (B x H)
1,10" x 0,83" (28,0mm x 21,0mm)