WLS28-2CWGRYB5-0570X24Q
DigiKeys produktnummer
2170-WLS28-2CWGRYB5-0570X24Q-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLS28-2CWGRYB5-0570X24Q
Beskrivning
WLS28-2 MULTICOLOR LIGHT STRIP;
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning Blue, Green, Red, White, Yellow 22,44" (570,0mm) 12-30VDC Platt, transparent
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
WLS28-2CWGRYB5-0570X24Q Modeller
Kategori
Egenskaper
Kaskadbar
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Höljesmaterial
Aluminium (Al)
Serie
Nominell livslängd
75,000 timmar
Förpackning
Box
Termineringstyp
Kontaktdon (M12)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Belysningsfärg
Blue, Green, Red, White, Yellow
Ingångsskydd
IP50 - dammskyddad
Ljusflöde
250lm blå, 800lm grön, 370lm röd, 1300lm vit, 1140lm gul
Linstyp
Platt, transparent
Längd
22,44" (570,0mm)
Godkännande myndighet
CE, cULus
Profil (B x H)
1,10" x 0,83" (28,0mm x 21,0mm)