WLS27XWGRYB5-0850DS24Q
DigiKeys produktnummer
2170-WLS27XWGRYB5-0850DS24Q-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLS27XWGRYB5-0850DS24Q
Beskrivning
MULTICOLOR LIGHT STRIP 850MM
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning röd, grön, blå, gul, vit 33,46" (850,0mm) 12-30VDC Rörformig, diffuserad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
WLS27XWGRYB5-0850DS24Q Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Belysningsfärg
röd, grön, blå, gul, vit
Ljusflöde
555lm röd, 1200lm grön, 470lm blå, 1710lm kallvit, 1950lm varmvit
Längd
33,46" (850,0mm)
Basproduktens nummer
Profil (B x H)
Diam. 1,06" (27,0mm)