WLS27XWGRYB5-0285DS24Q
DigiKeys produktnummer
2170-WLS27XWGRYB5-0285DS24Q-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLS27XWGRYB5-0285DS24Q
Beskrivning
MULTICOLOR LIGHT STRIP 285MM
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning röd, grön, blå, gul, vit 11,22" (285,0mm) 12-30VDC Rörformig, diffuserad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
WLS27XWGRYB5-0285DS24Q Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Belysningsfärg
röd, grön, blå, gul, vit
Ljusflöde
185lm röd, 400lm grön, 125lm blå, 570lm kallvit, 650lm varmvit
Längd
11,22" (285,0mm)
Basproduktens nummer
Profil (B x H)
Diam. 1,06" (27,0mm)