WLS27XW1130DSQ
DigiKeys produktnummer
2170-WLS27XW1130DSQ-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLS27XW1130DSQ
Beskrivning
WORK LIGHT STRIP 1130MM
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning Vit, kall 44,49" (1130,0mm) 12-30VDC Rörformig, diffuserad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
WLS27XW1130DSQ Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Belysningsfärg
Vit, kall
Ljusflöde
3200lm
Längd
44,49" (1130,0mm)
Basproduktens nummer
Profil (B x H)
Diam. 1,06" (27,0mm)