WLS27CWYRXX3-0285DS24Q
DigiKeys produktnummer
2170-WLS27CWYRXX3-0285DS24Q-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLS27CWYRXX3-0285DS24Q
Beskrivning
WLS27 MULTICOLOR LIGHT STRIP; LE
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning Röd, vit, gul 11,22" (285,0mm) 12-30VDC Rörformig, diffuserad
Banner Engineering Corporation
Egenskaper
Kaskadbar
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Belysningsfärg
Röd, vit, gul
Ljusflöde
185lm/W röd, 650lm/W vit, 570lm/W gul
Längd
11,22" (285,0mm)
Profil (B x H)
Diam. 1,06" (27,0mm)