WLS27CWR-850DSQ
DigiKeys produktnummer
2170-WLS27CWR-850DSQ-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLS27CWR-850DSQ
Beskrivning
WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning Red, White 33,46" (850,0mm) 12-30VDC Rörformig, diffuserad
Banner Engineering Corporation
Egenskaper
Kaskadbar
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Belysningsfärg
Red, White
Ljusflöde
600lm röd, 1425lm vit
Längd
33,46" (850,0mm)
Profil (B x H)
Diam. 1,06" (27,0mm)