WLS27CWGRYB5-0570DS24Q
DigiKeys produktnummer
2170-WLS27CWGRYB5-0570DS24Q-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLS27CWGRYB5-0570DS24Q
Beskrivning
MULTICOLOR LIGHT STRIP 570MM
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning röd, grön, blå, gul, vit 22,44" (570,0mm) 12-30VDC Rörformig, diffuserad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
WLS27CWGRYB5-0570DS24Q Modeller
Banner Engineering Corporation
Egenskaper
Kaskadbar
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Belysningsfärg
röd, grön, blå, gul, vit
Ljusflöde
370lm röd, 800lm grön, 250lm blå, 1140lm kallvit, 1300lm varmvit
Längd
22,44" (570,0mm)
Profil (B x H)
Diam. 1,06" (27,0mm)