WLS27CWGRYB5-0285DS24Q
DigiKeys produktnummer
2170-WLS27CWGRYB5-0285DS24Q-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLS27CWGRYB5-0285DS24Q
Beskrivning
MULTICOLOR LIGHT STRIP 285MM
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning röd, grön, blå, gul, vit 11,22" (285,0mm) 12-30VDC Rörformig, diffuserad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
WLS27CWGRYB5-0285DS24Q Modeller
Kategori
Spänning - källa
12-30VDC
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Egenskaper
Kaskadbar
Serie
Höljesmaterial
Aluminium (Al)
Förpackning
Box
Termineringstyp
Kontaktdon (M12)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Belysningsfärg
röd, grön, blå, gul, vit
Ingångsskydd
IP66/IP67/IP69K - dammtät, vattenbeständig, vattentät
Ljusflöde
185lm röd, 400lm grön, 125lm blå, 570lm kallvit, 650lm varmvit
Linstyp
Rörformig, diffuserad
Längd
11,22" (285,0mm)
Godkännande myndighet
CE, cULus
Profil (B x H)
Diam. 1,06" (27,0mm)