WLS27CGYRXX3-0850DS24Q
DigiKeys produktnummer
2170-WLS27CGYRXX3-0850DS24Q-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLS27CGYRXX3-0850DS24Q
Beskrivning
WLS27 MULTICOLOR LIGHT STRIP; LE
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning Grön, röd, gul 33,46" (850,0mm) 12-30VDC Rörformig, diffuserad
Kategori
Spänning - källa
12-30VDC
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Egenskaper
Kaskadbar
Serie
Höljesmaterial
Aluminium (Al)
Förpackning
Box
Termineringstyp
Kontaktdon (M12)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Belysningsfärg
Grön, röd, gul
Ingångsskydd
IP66/IP67/IP69K - dammtät, vattenbeständig, vattentät
Ljusflöde
1200lm grön, 555lm röd, 1710lm gul
Linstyp
Rörformig, diffuserad
Längd
33,46" (850,0mm)
Godkännande myndighet
CE, cULus
Profil (B x H)
Diam. 1,06" (27,0mm)