WLF12XW300S24QP
DigiKeys produktnummer
2170-WLF12XW300S24QP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLF12XW300S24QP
Beskrivning
FLEXIBLE STRIP LIGHT, 300MM
Detaljerad beskrivning
LED-belysning – COB:ar motorer moduler LED-modul null Vit, kall Linjär ljusslinga, böjlig
Kategori
Temperatur - test
25°C
Spänning - fram (Vf) (Typ)
24V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
85 lm/W
Förpackning
Bulk
Ström - max
165mA
Artikelstatus
Aktiv
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Färg
Vit, kall
Egenskaper
IP66, IP67, IP69K, med kontaktdon
CCT (K)
5000K
Storlek/dimension
L 325,12 x B 14,80mm
Konfiguration
Linjär ljusslinga, böjlig
Höjd
6,40mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
285lm (typ)
Light Emitting Surface (LES)
L 299,97 x B 14,80mm
Ström - test
140mA