WLF12XW3000S24QP
DigiKeys produktnummer
2170-WLF12XW3000S24QP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLF12XW3000S24QP
Beskrivning
FLEXIBLE STRIP LIGHT, 3000MM
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning – COB:ar motorer moduler LED-modul null Vit, kall Linjär ljusslinga, böjlig
Kategori
Temperatur - test
25°C
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Spänning - fram (Vf) (Typ)
24V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
85 lm/W
Förpackning
Bulk
Ström - max
1,65A
Artikelstatus
Aktiv
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Typ
LED-modul
Visningsvinkel
120°
Färg
Vit, kall
Egenskaper
IP66, IP67, IP69K, med kontaktdon
CCT (K)
5000K
Storlek/dimension
L 3025,14 x B 14,80mm
Konfiguration
Linjär ljusslinga, böjlig
Höjd
6,40mm
Ljusflöde vid ström/temperatur
2850lm (typ)
Light Emitting Surface (LES)
L 2999,74 x B 14,80mm
Ström - test
1,4A