WLF12PXRGB900SQP
DigiKeys produktnummer
2170-WLF12PXRGB900SQP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLF12PXRGB900SQP
Beskrivning
FLEXIBLE STRIP LIGHT, 900MM
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning – COB:ar motorer moduler LED-modul null Röd, grön, blå (RGB) Linjär ljusslinga, böjlig
Kategori
Ljusflöde vid ström/temperatur
90lm röd, 165lm grön, 30lm blå
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Temperatur - test
25°C
Serie
Spänning - fram (Vf) (Typ)
12V röd, 12V grön, 12V blå
Förpackning
Bulk
Ström - max
600A röd, 600mA grön, 600mA blå
Artikelstatus
Aktiv
Visningsvinkel
120°
Typ
LED-modul
Egenskaper
Dimring, IP66, IP67, IP69K, med anslutning
Färg
Röd, grön, blå (RGB)
Storlek/dimension
L 925,00 x B 12,80mm
Våglängd
618nm röd, 520nm grön, 464nm blå
Höjd
6,40mm