WLC60XW640A
DigiKeys produktnummer
2170-WLC60XW640A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLC60XW640A
Beskrivning
WLC60 WORK LIGHT; LENGTH: 640 MM
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning Vit, kall 25,20" (640,0mm) 12-30VDC Platt, transparent
Kategori
Spänning - källa
12-30VDC
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Höljesmaterial
Aluminium (Al), nickelpläterad
Serie
Nominell livslängd
60,000 timmar
Förpackning
Box
Termineringstyp
Kabelledningar
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Belysningsfärg
Vit, kall
Ingångsskydd
IP67/IP68G/IP69K - dammtät, olje- och vattentålig, vattentät
Ljusflöde
2600lm
Linstyp
Platt, transparent
Längd
25,20" (640,0mm)
Godkännande myndighet
CE, cULus
Profil (B x H)
2,40" x 1,23" (60,9mm x 31,3mm)