WLB92ZC550PBQMC
DigiKeys produktnummer
2170-WLB92ZC550PBQMC-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLB92ZC550PBQMC
Beskrivning
WLB92 WORK LIGHT BAR; SWITCHED O
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning Vit, kall 21,65" (550,0mm) 120VAC Rörformig, diffuserad
Kategori
Egenskaper
Kaskadbar, dimbar, av/på-brytare
Termineringstyp
Kontakt
Arbetstemperatur
-35°C-50°C
Belysningsfärg
Vit, kall
Ljusflöde
3510lm
Längd
21,65" (550,0mm)
Godkännande myndighet
CE, cULus
Profil (B x H)
3,82" x 4,09" (97,0mm x 104,0mm)
Basproduktens nummer
Spänning - källa
120VAC