WLB92XR550PBQ
DigiKeys produktnummer
2170-WLB92XR550PBQ-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLB92XR550PBQ
Beskrivning
WLB92 WORK LIGHT BAR; SWITCHED O
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning Röd 21,65" (550,0mm) 24VDC Rörformig, diffuserad
Kategori
Spänning - källa
24VDC
Egenskaper
Dimbar, av/på-brytare
Termineringstyp
Kontaktdon (M12)
Belysningsfärg
Röd
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Ljusflöde
745lm
Längd
21,65" (550,0mm)
Profil (B x H)
3,82" x 4,09" (97,0mm x 104,0mm)