WLB92X550PWMQ
DigiKeys produktnummer
2170-WLB92X550PWMQ-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLB92X550PWMQ
Beskrivning
WLB92 WORK LIGHT BAR; PWM DIMMIN
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning White 21,65" (550,0mm) 24VDC Rörformig, diffuserad
Kategori
Spänning - källa
24VDC
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Egenskaper
Dimbar
Serie
Höljesmaterial
Aluminium (Al)
Förpackning
Box
Nominell livslängd
50,000 timmar
Artikelstatus
Aktiv
Termineringstyp
Kontaktdon (M12)
Belysningsfärg
White
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Ljusflöde
3510lm
Ingångsskydd
IP40
Längd
21,65" (550,0mm)
Linstyp
Rörformig, diffuserad
Profil (B x H)
3,82" x 4,09" (97,0mm x 104,0mm)