WLB32ZC570EPBQM
DigiKeys produktnummer
2170-WLB32ZC570EPBQM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLB32ZC570EPBQM
Beskrivning
WLB32 WORK LIGHT BAR; SWITCHED H
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning White 22,44" (570,0mm) 90-264VAC Rörformig, diffuserad
Kategori
Spänning - källa
90-264VAC
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Egenskaper
Kaskadbar, hög/låg/av-switchande, skärmning
Serie
Höljesmaterial
Aluminium (Al)
Förpackning
Box
Nominell livslängd
50,000 timmar
Artikelstatus
Aktiv
Termineringstyp
Trådledare
Belysningsfärg
White
Arbetstemperatur
-25°C-45°C
Ljusflöde
1500lm
Ingångsskydd
IP50 - dammskyddad
Längd
22,44" (570,0mm)
Linstyp
Rörformig, diffuserad
Profil (B x H)
1,51" x 1,89" (38,4mm x 48,0mm)