WLA-2W360X180Q
DigiKeys produktnummer
2170-WLA-2W360X180Q-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLA-2W360X180Q
Beskrivning
AREA WORK LIGHT 360 X 180MM
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning Vit, kall 14,17" (360,0mm) 12-30VDC Platt, transparent
EDA-/CAD-modeller
WLA-2W360X180Q Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Ljusflöde
4100lm
Längd
14,17" (360,0mm)
Profil (B x H)
7,09" x 1,02" (180,0mm x 25,8mm)