WLA-2W360X180L30Q
DigiKeys produktnummer
2170-WLA-2W360X180L30Q-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLA-2W360X180L30Q
Beskrivning
AREA LIGHT WHITE 360 MM X 180MM
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning White 14,17" (360,0mm) 12-30VDC Platt, transparent
Kategori
Profil (B x H)
7,09" x 1,02" (180,0mm x 25,8mm)
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Belysningsfärg
White
Ljusflöde
4100lm
Längd
14,17" (360,0mm)