WLA-2W360X180EQ
DigiKeys produktnummer
2170-WLA-2W360X180EQ-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLA-2W360X180EQ
Beskrivning
WLA AREA WORK LIGHT; DIMENSIONS:
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning Vit, kall 14,17" (360,0mm) 12-30VDC Platt, transparent
EDA-/CAD-modeller
WLA-2W360X180EQ Modeller
Arbetstemperatur
-20°C-50°C
Ingångsskydd
IP67/IP68/IP69K - Dammtät, olje- och vattentålig, vattentät
Ljusflöde
4100lm
Längd
14,17" (360,0mm)
Profil (B x H)
7,09" x 1,02" (180,0mm x 25,8mm)