WLA-2W275X180DQ
DigiKeys produktnummer
2170-WLA-2W275X180DQ-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLA-2W275X180DQ
Beskrivning
WLA AREA WORK LIGHT; DIMENSIONS:
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning Vit, kall 10,83" (275,0mm) 12-30VDC Platt, transparent
EDA-/CAD-modeller
WLA-2W275X180DQ Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Ljusflöde
2400lm
Längd
10,83" (275,0mm)
Profil (B x H)
7,09" x 1,02" (180,0mm x 25,8mm)