WLA-2W190X180DQ
DigiKeys produktnummer
2170-WLA-2W190X180DQ-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLA-2W190X180DQ
Beskrivning
WLA AREA WORK LIGHT; DIMENSIONS:
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning Vit, kall 7,48" (190,0mm) 12-30VDC Platt, transparent
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
WLA-2W190X180DQ Modeller
Banner Engineering Corporation
Egenskaper
Dimbar
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Belysningsfärg
Vit, kall
Ljusflöde
1600lm
Längd
7,48" (190,0mm)
Godkännande myndighet
CE, cULus
Profil (B x H)
7,09" x 1,02" (180,0mm x 25,8mm)