WLA-2W105X180L30Q
DigiKeys produktnummer
2170-WLA-2W105X180L30Q-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WLA-2W105X180L30Q
Beskrivning
AREA LIGHT WHITE 105 MM X 180MM
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetsbelysning White 4,13" (105,0mm) 12-30VDC Platt, transparent
Kategori
Profil (B x H)
7,09" x 1,02" (180,0mm x 25,8mm)
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Spänning - källa
12-30VDC
Serie
Höljesmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Förpackning
Box
Termineringstyp
Kontaktdon (M12)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Belysningsfärg
White
Ingångsskydd
IP67/IP69K - dammtät, vattenbeständig, vattentät
Ljusflöde
1025lm
Linstyp
Platt, transparent
Längd
4,13" (105,0mm)