VS8APFF50BQ3
DigiKeys produktnummer
2170-VS8APFF50BQ3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VS8APFF50BQ3
Beskrivning
VS8 SERIES: BLUE LED FIXED FIELD
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Bakgrundsdämpning Optiska sensorer 1,969" (50mm) PNP - Light-ON
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VS8APFF50BQ3 Modeller
Kategori
Svarstid
500µs
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Utgångskonfiguration
PNP - Light-ON
Serie
Ljuskälla
Blå LED
Förpackning
Box
Anslutningsmetod
Kontakt
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP67, IEC, NEMA 6P
Avkänningsmetod
Bakgrundsdämpning
Arbetstemperatur
-20°C-60°C
Avkänningsavstånd
1,969" (50mm)
Basproduktens nummer
Spänning - källa
10V-30V