T18-2VPFF100-Q8
DigiKeys produktnummer
2170-T18-2VPFF100-Q8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T18-2VPFF100-Q8
Beskrivning
T18-2 SERIES: FIXED FIELD; RANGE
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Bakgrundsdämpning Optiska sensorer 3,937" (100mm) PNP - Dark-ON/Light-ON - valbar
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T18-2VPFF100-Q8 Modeller
Kategori
Spänning - källa
10V-30V
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Svarstid
1,5 ms
Serie
Utgångskonfiguration
PNP - Dark-ON/Light-ON - valbar
Förpackning
Påse
Ljuskälla
Röd (624nm)
Artikelstatus
Aktiv
Anslutningsmetod
Kontakt
Avkänningsmetod
Bakgrundsdämpning
Ingångsskydd
IP67, IP68, IP69K
Avkänningsavstånd
3,937" (100mm)
Arbetstemperatur
-40°C-70°C