SLSCE14-300Q8
DigiKeys produktnummer
2170-SLSCE14-300Q8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SLSCE14-300Q8
Beskrivning
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ljusridå 14mm Finger
Kategori
Skyddshöjd
300mm
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Antal strålar
40
Serie
Driftintervall
0,1m-6,0m
Förpackning
Box
Ingångsskydd
IP65 - dammtät, vattenbeständig
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-55°C
Skydd
Finger
Spänning - källa
24VDC
Detekteringsförmåga
14mm