SLLVR23-910
DigiKeys produktnummer
2170-SLLVR23-910-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SLLVR23-910
Beskrivning
EZ-SCREEN LS BASIC, RECEIVER; RE
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ljusridå 23mm Finger/hand Endast mottagare
Kategori
Skyddshöjd
910mm
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Driftintervall
0,1m-8,0m
Serie
Egenskaper
Endast mottagare
Förpackning
Bulk
Ingångsskydd
IP65/IP67 - dammtät, vattenbeständig, vattentät
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-55°C
Skydd
Finger/hand
Spänning - källa
24VDC
Detekteringsförmåga
23mm