SLLVP23-1820
DigiKeys produktnummer
2170-SLLVP23-1820-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SLLVP23-1820
Beskrivning
LIGHT CURTAIN HAND 23MM
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ljusridå 23mm Hand
Kategori
Skyddshöjd
1820mm
Driftintervall
0,1m-8,0m
Arbetstemperatur
-20°C-55°C
Spänning - källa
24VDC
Skydd
Hand
Basproduktens nummer
Detekteringsförmåga
23mm