SLLP23-560P55
DigiKeys produktnummer
2170-SLLP23-560P55-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SLLP23-560P55
Beskrivning
EZ-SCREEN LS, PAIR; RESOLUTION:
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ljusridå 23mm Finger/hand
Kategori
Detekteringsförmåga
23mm
Skyddshöjd
560mm
Serie
Driftintervall
0,1m-12,0m
Arbetstemperatur
-20°C-55°C
Skydd
Finger/hand
Spänning - källa
24VDC