SLLP14-560P55
DigiKeys produktnummer
2170-SLLP14-560P55-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SLLP14-560P55
Beskrivning
EZ-SCREEN LS, PAIR; RESOLUTION:
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ljusridå 14mm Finger
Kategori
Detekteringsförmåga
14mm
Skyddshöjd
560mm
Serie
Driftintervall
0,1m-12,0m
Arbetstemperatur
-20°C-55°C
Skydd
Finger
Spänning - källa
24VDC