SLLCE23-1050-S
DigiKeys produktnummer
2170-SLLCE23-1050-S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SLLCE23-1050-S
Beskrivning
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ljusridå 23mm Finger/hand Endast sändare
Kategori
Skyddshöjd
1,05m
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Driftintervall
0,1m-12,0m
Serie
Egenskaper
Endast sändare
Förpackning
Box
Ingångsskydd
IP65/IP67 - dammtät, vattenbeständig, vattentät
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-55°C
Skydd
Finger/hand
Spänning - källa
24VDC
Detekteringsförmåga
23mm