SGSMA4-300Q12
DigiKeys produktnummer
2170-SGSMA4-300Q12-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SGSMA4-300Q12
Beskrivning
LIGHT CURTAIN 300MM
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ljusridå Brusspärrfunktion
Kategori
Strålavstånd
300mm
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Driftintervall
0,5m-6,5m
Serie
Egenskaper
Brusspärrfunktion
Förpackning
Bulk
Ingångsskydd
IP65 - dammtät, vattenbeständig
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-50°C
Skyddshöjd
900mm
Spänning - källa
24VDC