S4BR14-900-S
DigiKeys produktnummer
2170-S4BR14-900-S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S4BR14-900-S
Beskrivning
SAFETY LIGHT CURTAIN, RECEIVER
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ljusridå 14mm Finger Endast mottagare
Kategori
Skyddshöjd
900mm
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Driftintervall
0,1m-12,0m
Serie
Egenskaper
Endast mottagare
Förpackning
Box
Ingångsskydd
IP65 - dammtät, vattenbeständig
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-55°C
Skydd
Finger
Spänning - källa
24VDC
Detekteringsförmåga
14mm