S22L2SRGB7Q
DigiKeys produktnummer
2170-S22L2SRGB7Q-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S22L2SRGB7Q
Beskrivning
LED PNL IND MULTI DIF QUICK CON
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED Panelindikator Blå, cyan, grön, magenta, röd, vit - kall, gul Diffused 10V-30V 70mA Snabbkoppling
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
S22L2SRGB7Q Modeller
Kategori
Ström
70mA
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Panelutskärningsform
Runt
Förpackning
Påse
Panelutskärningsdimensioner
0,866" (22,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Linstyp
Rund med plan topp
Typ
LED
Millicandela-märkning
0,3mcd blå, 2mcd cyan, 1,9mcd grön, 1,2mcd magenta, 0,8mcd röd, 2,5mcd vit - kall, 2,5mcd gul
Lampfärg
Blå, cyan, grön, magenta, röd, vit - kall, gul
Termineringstyp
Snabbkoppling
Linstransparens
Diffused
Ingångsskydd
IP66, IP67, IP69K
Klassificeringar
DC
Basproduktens nummer
Spänning
10V-30V