QS30VR3FF400
DigiKeys produktnummer
2170-QS30VR3FF400-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QS30VR3FF400
Beskrivning
WORLD-BEAM QS30 SERIES: UNIVERSA
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Bakgrundsdämpning Optiska sensorer 15,748" (400mm) SPDT
Kategori
Svarstid
15ms
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Utgångskonfiguration
SPDT
Serie
Ljuskälla
Röd (680nm)
Förpackning
Bulk
Anslutningsmetod
Kabel med kontakt
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP67, IEC, NEMA 6P
Avkänningsmetod
Bakgrundsdämpning
Kabellängd
354,331" (9000,00mm)
Avkänningsavstånd
15,748" (400mm)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C