QS18VP6AF300Q5
DigiKeys produktnummer
2170-QS18VP6AF300Q5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QS18VP6AF300Q5
Beskrivning
SEN BACK SUPP 30-300MM PNP
Detaljerad beskrivning
Bakgrundsdämpning Optiska sensorer 11,811" (300mm) PNP - Dark-ON/Light-ON
EDA-/CAD-modeller
QS18VP6AF300Q5 Modeller
Kategori
Svarstid
2,5ms
Utgångskonfiguration
PNP - Dark-ON/Light-ON
Serie
Ljuskälla
Röd LED
Anslutningsmetod
Kontakt
Ingångsskydd
IP67, IEC, NEMA 6P
Avkänningsmetod
Bakgrundsdämpning
Justeringstyp
Justerbar
Avkänningsavstånd
11,811" (300mm)
Arbetstemperatur
-20°C-55°C
Spänning - källa
10V-30V