QS18VP6AF250Q5
DigiKeys produktnummer
2170-QS18VP6AF250Q5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QS18VP6AF250Q5
Beskrivning
PHOTO SEN ADJUST 250MM PNP
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Bakgrundsdämpning Optiska sensorer 9,843" (250mm) PNP - Dark-ON/Light-ON
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
QS18VP6AF250Q5 Modeller
Kategori
Svarstid
2,8 ms
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Utgångskonfiguration
PNP - Dark-ON/Light-ON
Serie
Ljuskälla
Röd (640nm)
Förpackning
Påse
Anslutningsmetod
Kontakt
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP67, NEMA 6P
Avkänningsmetod
Bakgrundsdämpning
Justeringstyp
Justerbar, potentiometer
Avkänningsavstånd
9,843" (250mm)
Arbetstemperatur
-40°C-60°C
Spänning - källa
10V-30V