QS18VN6LAF250Q
DigiKeys produktnummer
2170-QS18VN6LAF250Q-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QS18VN6LAF250Q
Beskrivning
WORLD-BEAM QS18 LASER ADJUSTABLE
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Bakgrundsdämpning Optiska sensorer 9,843" (250mm) NPN - Dark-ON/Light-ON - valbar
Kategori
Utgångskonfiguration
NPN - Dark-ON/Light-ON - valbar
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Ljuskälla
Röd (658nm)
Serie
Anslutningsmetod
Kabel
Förpackning
Påse
Ingångsskydd
IP67, IEC, NEMA 6P
Artikelstatus
Aktiv
Kabellängd
78,74" (2m)
Avkänningsmetod
Bakgrundsdämpning
Justeringstyp
Justerbar
Avkänningsavstånd
9,843" (250mm)
Arbetstemperatur
-10°C-50°C
Spänning - källa
10V-30V