QS18AB6AF300Q5
DigiKeys produktnummer
2170-QS18AB6AF300Q5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QS18AB6AF300Q5
Beskrivning
PHOTO SEN BACK SUPP 30-300MM
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Bakgrundsdämpning Optiska sensorer 11,811" (300mm) NPN/PNP - Light-ON
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
QS18AB6AF300Q5 Modeller
Kategori
Svarstid
2,5ms
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Utgångskonfiguration
NPN/PNP - Light-ON
Serie
Ljuskälla
Röd LED
Förpackning
Påse
Anslutningsmetod
Kontakt
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP67, IEC, NEMA 6P
Avkänningsmetod
Bakgrundsdämpning
Justeringstyp
Justerbar
Avkänningsavstånd
11,811" (300mm)
Arbetstemperatur
-20°C-55°C
Spänning - källa
10V-30V