QCM50-K1D60-Q8-4
DigiKeys produktnummer
2170-QCM50-K1D60-Q8-4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QCM50-K1D60-Q8-4
Beskrivning
COLOR SENSOR NPN/PNP MODULE
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Färgsensorer Modul
Kategori
Spänning - källa
18 V ~ 30 V
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Ström - drift (max)
60mA
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-55°C