Q5XKLAF3000-Q8
DigiKeys produktnummer
2170-Q5XKLAF3000-Q8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Q5XKLAF3000-Q8
Beskrivning
SENSOR, LASER, 3000MM, PNP/NPN
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Optiska sensorer 3,740"-118,110" (95mm-3m) NPN/PNP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
Q5XKLAF3000-Q8 Modeller
Kategori
Spänning - källa
10V-30V
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Utgångskonfiguration
NPN/PNP
Serie
Ljuskälla
Röd (650nm)
Förpackning
Box
Anslutningsmetod
Kontakt, M12
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP67
Avkänningsmetod
Background, Foreground Suppression
Justeringstyp
Justerbar
Avkänningsavstånd
3,740"-118,110" (95mm-3m)
Arbetstemperatur
-10°C-50°C