Q5XKLAF10000-Q8
DigiKeys produktnummer
2170-Q5XKLAF10000-Q8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Q5XKLAF10000-Q8
Beskrivning
SENSOR, LASER, 10M, PNP/NPN
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Närhet, bakgrundsdämpning Optiska sensorer 1,9"-393,701" (50mm-10m) NPN/PNP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
Q5XKLAF10000-Q8 Modeller
Kategori
Spänning - källa
10V-30V
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Svarstid
2ms
Serie
Utgångskonfiguration
NPN/PNP
Förpackning
Box
Anslutningsmetod
Kontakt, M12
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP67
Avkänningsmetod
Närhet, bakgrundsdämpning
Justeringstyp
Inlärningsmetod
Avkänningsavstånd
1,9"-393,701" (50mm-10m)
Arbetstemperatur
-10°C-50°C