Q4XTBCOD300-Q8
DigiKeys produktnummer
2170-Q4XTBCOD300-Q8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Q4XTBCOD300-Q8
Beskrivning
PHOTO SEN CLEAR 300MM BIPOLAR
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Optiska sensorer 0,984"-11,811" (25mm-300mm) NPN/PNP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
Q4XTBCOD300-Q8 Modeller
Kategori
Utgångskonfiguration
NPN/PNP
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Ljuskälla
Röd (655nm)
Serie
Anslutningsmetod
Snabbkoppling
Förpackning
Box
Ingångsskydd
IP67, IP68, IP69K
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-10°C-50°C
Avkänningsavstånd
0,984"-11,811" (25mm-300mm)
Basproduktens nummer
Spänning - källa
10V-30V