Q4XFULAF110-Q8
DigiKeys produktnummer
2170-Q4XFULAF110-Q8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Q4XFULAF110-Q8
Beskrivning
LASER ADJ SENSOR, 110MM, QD
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Optiska sensorer 1,38"-4,33" (4-11cm) Analog utgång
Kategori
Avkänningsavstånd
1,38"-4,33" (4-11cm)
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Utgångstyp
Analog
Serie
Spänning - källa
12V-30V
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-10°C-50°C