Q4XFNLAF110-Q8
DigiKeys produktnummer
2170-Q4XFNLAF110-Q8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Q4XFNLAF110-Q8
Beskrivning
LASER ADJ SENSOR, 110MM, QD
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Optiska sensorer 1,38"-12,20" (4-31cm) NPN utgång
Kategori
Avkänningsavstånd
1,38"-12,20" (4-31cm)
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Utgångstyp
NPN
Serie
Spänning - källa
10V-30V
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-10°C-50°C