Q4XFKLAF110-Q8
DigiKeys produktnummer
2170-Q4XFKLAF110-Q8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Q4XFKLAF110-Q8
Beskrivning
LASER ADJ SENSOR, 110MM, QD
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Optiska sensorer 1,38"-4,33" (4-11cm) PNP utgång
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Avkänningsavstånd
1,38"-4,33" (4-11cm)
Serie
Utgångstyp
PNP
Förpackning
Box
Spänning - källa
10V-30V