Q4XFILAF610-Q8
DigiKeys produktnummer
2170-Q4XFILAF610-Q8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Q4XFILAF610-Q8
Beskrivning
PHOTO SEN 610MM 4-20MA
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Bakgrundsdämpning Optiska sensorer 1,378"-24,016" (35mm-610mm) Analog
Kategori
Svarstid
500µs
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Utgångskonfiguration
Analog
Serie
Ljuskälla
Röd LED
Förpackning
Box
Anslutningsmetod
Kontakt, M12
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP67, IP68, IP69K
Avkänningsmetod
Bakgrundsdämpning
Justeringstyp
Justerbar
Avkänningsavstånd
1,378"-24,016" (35mm-610mm)
Arbetstemperatur
-10°C-50°C
Spänning - källa
12V-30V