Q4XFILAF310-Q8
DigiKeys produktnummer
2170-Q4XFILAF310-Q8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Q4XFILAF310-Q8
Beskrivning
LASER SEN 310MM PNP/NPN IO LINK
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Zoning Optiska sensorer 1,378"-12,205" (35mm-310mm) Analog
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
Q4XFILAF310-Q8 Modeller
Kategori
Svarstid
500µs
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Utgångskonfiguration
Analog
Serie
Ljuskälla
Röd LED
Förpackning
Box
Anslutningsmetod
Kontakt, M12
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP67, IP68, IP69K
Avkänningsmetod
Zoning
Justeringstyp
Justerbar
Avkänningsavstånd
1,378"-12,205" (35mm-310mm)
Arbetstemperatur
-10°C-50°C
Spänning - källa
12V-30V