PVS28D225QP
DigiKeys produktnummer
2170-PVS28D225QP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PVS28D225QP
Beskrivning
PARTS VERIFICATION SENSOR, 225MM
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Diffus Optiska sensorer 8,9" (225mm) NPN/PNP
Kategori
Spänning - källa
12V-30V
Tillverkare
Banner Engineering Corporation
Utgångskonfiguration
NPN/PNP
Serie
Anslutningsmetod
Kabel med kontakt, M12
Förpackning
Box
Ingångsskydd
IP54
Artikelstatus
Aktiv
Kabellängd
5,906" (150,00mm)
Avkänningsmetod
Diffus
Arbetstemperatur
-20°C-50°C
Avkänningsavstånd
8,9" (225mm)